Hírek
2019. November 25. 05:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Gázriasztó fegyverrel lövöldözött egy férfi Pécsen

Több lövést is leadott gázriasztó fegyveréből egy 21 éves férfi vasárnap hajnalban Pécsen, miután ő és egy másik férfi vitába keveredett egy családdal az Expo Center rendezvényközpont folyosóján
- közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n. A közlemény szerint a lövések következtében nem sérült meg senki. A bejelentésre kiérkező rendőrök több embert előállítottak.
Berlász Viktória, a megyei rendőrség sajtóreferense az MTI érdeklődésére elmondta, szombatról vasárnapra virradóra elektronikus zenei fesztivált tartottak a rendezvényközpontban.
Az ügy részleteinek tisztázása folyamatban van, bővebb tájékoztatást csak a későbbiekben tudnak adni - tette hozzá.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik