Hírek
2025. Január 18. 10:08, szombat |
Helyi
Forrás: Györffy István Katolikus Általános Iskola és Szent Erzsébet Óvoda
Gratulálunk Nagy Dominiknak!
Nagy Dominik, a 6. b osztály tanulója, részt vett az asztalitenisz Diákolimpia megyei döntőjén, ahol egyedüli nem szolnoki versenyzőként állt asztalhoz.
Dominik veretlenül jutott tovább a csoportjából, kiváló játékkal bizonyítva tehetségét. Bár a legjobb nyolc közé már nem sikerült bejutnia – egy rutinosabb szolnoki játékos győzte le –, teljesítménye így is kiemelkedő.
Domi mindössze egy éve kezdett el asztaliteniszezni, és ez idő alatt máris szép eredményeket ért el! Büszkék vagyunk rád, Dominik, csak így tovább!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 07. 08:37, csütörtök | Helyi
BOSSZÚBÓL AKARTA ELÜTNI HARAGOSAIT FEGYVERNEKEN
2021 augusztusa, Fegyvernek. Egy csendes este, amely pillanatok alatt vált rémálommá. A vádirat szerint a vádlottat alig fél órával korábban bántalmazta egy ismerőse.
2026. Május 07. 08:36, csütörtök | Helyi
ORSZÁGOS SZAKMAI FÓRUM TAGJA LETT A SPORTCENTRUM
A karcagi sportélet új mérföldkőhöz érkezett. A város vezetése és a sportcentrum szakmai stábja kiemelt célként kezeli a létesítmény folyamatos modernizálását, amit most a szakmai szövetség is visszaigazolt.
2026. Május 07. 08:33, csütörtök | Helyi
E-MAIL REGÉNY ÉS IDŐUTAZÁS
Rendhagyó formátummal és izgalmas jövőbeli tervekkel tért vissza olvasóihoz Vízkeleti Erzsébet.
2026. Május 06. 06:00, szerda | Helyi
HÁRMAN TÁMADTAK A FÉRFIRE
A Szolnoki Járási Ügyészség csoportosan elkövetett rablás bűntette és más bűncselekmény miatt indítványozta egy tiszabői testvérpár és fiatalkorú társuk letartóztatását,
