Hírek
2017. Szeptember 23. 08:54, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Gyalogos gázolásokkal kezdődött a szombat - Egyikük meghalt

Pilisszentkereszten és Dunaújvárosban is gyalogos gázolás történt szombat hajnalban.
Elütött egy gyalogost egy személygépkocsi az 1111-es számú út 20. kilométerszelvényében, Pilisszentkereszt külterületén szombat hajnalban, a férfi olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette - közölte a rendőrség honlapján a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság. A baleset eddig tisztázatlan körülmények között történt. Az elsődleges adatok szerint a gépjárművezető a helyszínről elhajtott, később az esztergomi rendőrök elfogták - derül ki a közleményből.
Gyalogátkelőhelyen gázoltak el egy nőt Dunaújvárosban
Gyalogátkelőhelyen ütött el egy járókelőt egy személygépkocsi Dunaújvárosban, a Papírgyári úton szombat hajnalban - közölte honlapján a rendőrség. Az elütött nő olyan a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
2025. Július 31. 07:46, csütörtök | Belföld
Százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
A pótfelvételivel együtt százezernél többen kezdhetik meg felsőfokú tanulmányaikat szeptemberben
2025. Július 31. 06:00, csütörtök | Belföld
Továbbra is változatlan feltételekkel érvényesíthető a négy vagy több gyermeket nevelő anyák kedvezménye
A négy vagy többgyermekes anyáknak 2020. január 1-je óta a kereső tevékenységből származó jövedelmük után nem kell szja-t fizetniük, ebben semmilyen változás nem történt.
2025. Július 30. 13:23, szerda | Belföld
Ma indul az új adategyeztetési kampány; a NAV ezúttal a hibás bevallásgyakoriságra figyelmeztet
A NAV ma értesíti azokat az adózókat, akik online számlaadat-szolgáltatásaik és pénztárgépadataik alapján 2025-ben átlépték az éves áfabevallásra vonatkozó értékhatárt, mégsem váltottak havi vagy negyedéves bevallásra.