Hírek
2022. Február 11. 12:22, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálra gázolt egy mozdony egy nőt Bátaszéknél
Halálra gázolt egy Dombóvár és Baja között közlekedő mozdony egy idős nőt Bátaszék közelében péntek délelőtt - közölte a Tolnai Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu-n.
A nő házastársával a lajvérpusztai földesutat keresztező vasúti síneken akart átkelni, amikor eddig tisztázatlan körülmények között elütötte a mozdony. A 78 éves nő a helyszínen meghalt.
A rendőrség közlése szerint a földesút a kereszteződés előtt szalagkorláttal le van zárva.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 02. 14:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: módosítjuk az alaptörvényt a köztársasági elnök leváltása érdekében
2026. Június 02. 13:00, kedd | Belföld
Agrárközgazdasági Intézet: a tavaszi vetéssel az ország nagy részén végeztek május közepére
A tavaszi gabonafélék vetése az előirányzott terület 97,5 százalékán fejeződött be május 14-ig, kisebb arányban, mint egy éve.
2026. Június 02. 12:00, kedd | Belföld
Életveszélyes állapotban mentették ki a férfit az összeomlott épület romjai alól Székesfehérváron
Kimentették a férfit az összeomlott, bontás alatt lévő, négyemeletes ipari épület romjai alól Székesfehérváron, az állapota instabil, súlyos-életveszélyes -
2026. Június 02. 11:00, kedd | Belföld
Orbán Anita elsőként a holland külügyminisztert fogadta
Orbán Anita külügyminiszter a választás után elsőként holland partnerét, Tom Berendsent fogadta hivatalos látogatáson a Külügyminisztériumban hétfőn.
