Városlista
2025. november 16, vasárnap - Ödön

Hírek

2023. Március 27. 16:19, hétfő | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

HÁROM HÓNAP NÉGY BŰNCSELEKMÉNY

HÁROM HÓNAP NÉGY BŰNCSELEKMÉNY

A jászberényi rendőrök 4 rendbeli lopás gyanúja miatt őrizetbe vettek egy jászjákóhalmai férfit.

A megalapozott gyanú szerint egy 34 éves jászjákóhalmai férfi 2023. évben több vagyon elleni bűncselekményt követtet el a településen.

Először január végén egy helyi ingatlanból televíziót tulajdonított el. Ezt követően februárban egy másik családi ház udvaráról zártszelvényt, míg egy másik felújítás alatt álló háztól beépítetlen műanyag ablakot lopott. Márciusban szintén egy családi házat szemelt ki magának, ahonnan arany és ezüst ékszerekkel, valamint mobiltelefonnal távozott.

A férfi lebukásához az vezetett, hogy a jogtalanul megszerzett javakat elkezdte árusítani, mely információ a rendőrökhöz is eljutott.

A bűncselekményekkel gyanúsítható férfit 2023. március 24-én elfogták és előállították a Jászberényi Rendőrkapitányságra. A jogsértőt a nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki 4 rendbeli lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. A terheltet őrizetbe vették és előterjesztést tettek letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 15. 05:52, szombat | Helyi

TERMÉNY- ÉS TERMÉKBEMUTATÓ

Rengeteg helyről érkeztek kistermelők, családok, a „Legszebb Konyhakertek Program” országos díjátadójára Karcagra.

2025. November 15. 00:00, szombat | Helyi

A KATASZTÓFAVÉDELEMMEL ISMERKEDTEK AZ ISKOLÁSOK

Milyen érzés légzőkészüléket viselni? Hogyan néz ki a tűzoltók egy napja? Ezekre a kérdésekre első kézből kaphattak választ iskolások a Jászberényi Tűzoltó-parancsnokság katasztrófavédelmi megbízottjainak jóvoltából.

2025. November 14. 04:58, péntek | Helyi

NYUGDÍJAS TALÁLKOZÓ

A Karcagi Kátai Gábor Kórház ebben az évben is megtartotta hagyományos nyugdíjas találkozóját, melyre szeretettel vártak minden egykori kórház dolgozót.

2025. November 14. 04:08, péntek | Helyi

CSÚNYÁN ÖSSZETÖRTE MAGÁT ÉS MÉG BÜNTETÉS IS VÁR RÁ

A Szolnoki Járási Ügyészség ittas járművezetés miatt emelt vádat egy 25 éves férfival szemben, aki ittasan elesett egy elektromos rollerrel.