Városlista
2026. február 21, szombat - Eleonóra

Hírek

2011. Szeptember 29. 07:37, csütörtök | Kék hírek
Forrás: HírTV

Hiába szólt neki a bíró – megbüntették a tanút

Hiába szólt neki a bíró – megbüntették a tanút

30 ezer forintra megbüntette a tanácsvezető bíró a tatárszentgyörgyi gyilkosság 28 éves áldozatának apját.

A tanúként beidézett Csorba Csaba a két és fél évvel ezelőtti gyilkosság körülményeinek felidézésekor azt állította, hogy a kiérkező mentőápoló akkor nyomta agyon a fiát, amikor a mentőkocsiba betette.

Miszori László tanácsvezető bíró már ekkor figyelmeztette a tanút, hogy ne állítson valótlant, de az apa folytatta a történetet, és nem hagyta szóhoz jutni a szintén tanúként megjelent mentőápolót. (pr)

hírTV

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 18. 16:00, szerda | Kék hírek

Felszámolták a budakeszi droglabort

Magyar–lengyel nyomozók együtt csaptak le arra a kábítószert előállító csapatra, akik a budapesti éjszakában árusították illegális szereiket.

2026. Február 15. 13:00, vasárnap | Kék hírek

Leragasztotta a síró gyermek száját egy bölcsődei nevelő

Az Érdi Járási Ügyészség kiskorú veszélyeztetésének bűntette és más bűncselekmények miatt emelt vádat egy bölcsődei nevelőnővel szemben, aki két kisgyereket bántalmazott.

2026. Február 15. 08:42, vasárnap | Kék hírek

Egy Aston Martinnal okozott halálos balesetet Győrben

A Győri Rendőrkapitányság büntetőeljárást indított a 33 éves sofőr ellen.

2026. Február 14. 15:00, szombat | Kék hírek

Marihuánát rejtett az egzotikus édesség

Thaiföldről rendelte a csomagot a vietnámi férfi, a kézbesítővel együtt kopogtattak a rendőrök.