Hírek
2021. Február 27. 20:35, szombat |
Helyi
Forrás: police.hu
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok Megyéből

Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó és egy halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a megye rendőrei öt ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Egy tápiószelei lakos közlekedett kistehergépkocsival 2021. február 26-án 18 óra körül Jászberény irányából Farmos irányába a 3117-es számú úton, amikor egy előzés végrehajtása során késedelmesen észlelte a vele szemben – feltehetően kivilágítatlan - segédmotoros kerékpárral közlekedő személyt és frontálisan összeütköztek. A baleset következtében a segédmotoros kerékpárt vezető férfi a helyszínen életét vesztette.
A tavaszias időjárás beköszöntével megjelentek közútjainkon a motorkerékpárral közlekedők, ezért felhívjuk minden közúti közlekedésben résztvevő figyelmét, hogy kölcsönös odafigyeléssel és fokozott körültekintéssel vegyenek részt a forgalomban.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi
Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia
Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.
2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi
Vetélkedtek a jászsági iskolák
Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.
2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi
Újabb csapás dílerre
Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.
2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi
ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN
A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.