Hírek
2021. Április 07. 10:02, szerda |
Helyi
Forrás: police.hu
Hírek Jász-Nagykun-Szolnok megyéből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
A megye rendőrei az elmúlt napon két ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
Egy szarvasi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. április 6-án 13 óra 20 perc körül Mezőhék külterületén a 4627-es számú úton. Haladása során egy útkereszteződésben nem tett eleget elsőbbségadási kötelezettségének és összeütközött a védett úton érkező járműszerelvénnyel. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján – a személygépkocsi vezetője és egy utasa nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Kérjük a gépjárművek vezetőit, hogy közúti közlekedésük során vegyék figyelembe a kihelyezett jelzőtáblák utasításait és mindig kellő körültekintéssel haladjanak be az útkereszteződésekbe.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 17. 06:00, péntek | Helyi
TŰZMEGELŐZÉSI TANÁCSOK
Hogy megelőzzük a tűz kialakulását, jónéhány dologra oda kell figyelnünk. A Katasztrófavédelem tűzvédelmi tanácsai következnek.
2026. Április 17. 06:00, péntek | Helyi
„NAGYKUNSÁGI ÓVODAI KINCSEK NYOMÁBAN”
A néphagyományok és a helyi identitás erősítése állt a középpontban Karcagon, a Madarász Imre Egyesített Óvodában.
2026. Április 17. 06:00, péntek | Helyi
KISKORÚ GYERMEKÉT IS RÁBÍRTA A LOPÁSRA
Egy 35 éves fegyverneki nőt azzal gyanúsítanak a törökszentmiklósi bűnügyesek, hogy kiskorú fiával betört a városi sportpálya büféjébe és onnan közel 1 millió forint értékben vittek el dolgokat.
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
TISZA-TAVI POLGÁRMESTEREK TALÁLKOZÓJA
A Tisza-tó jövője, a térség megtartó ereje és a klímaváltozás okozta kihívások álltak az idei Tisza- tavi Polgármesterek Találkozójának középpontjában.
