Hírek
2021. Június 02. 21:04, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 órában történt.
Az elmúlt napon a megye rendőrei öt személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint három ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában négy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Egy horti lakos közlekedett személygépkocsival Jászárokszállás belterületén, 2020. június 1-jén déli órákban. A sofőr haladása során egy útkereszteződésben nem biztosított elsőbbséget a védett úton, neki jobbról közlekedő tehergépkocsinak és összeütköztek. A baleset következtében a tehergépkocsi vezetője – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett. A rendőrök megállapították, hogy a személygépkocsit vezető férfi nem rendelkezik vezetői engedéllyel, ezért előállították a Jászberényi Rendőrkapitányságra, majd meghallgatását követően őrizetbe vették.
Felhívjuk a gépjárművezetők figyelmét az elsőbbségi szabályok betartására! Kérjük, hogy az útkereszteződéseknél fokozott körültekintéssel és figyelemmel vezessenek! Csak akkor haladjanak be a kereszteződésbe, ha az elsőbbséget megadták, vagy megkapták!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
TISZA-TAVI POLGÁRMESTEREK TALÁLKOZÓJA
A Tisza-tó jövője, a térség megtartó ereje és a klímaváltozás okozta kihívások álltak az idei Tisza- tavi Polgármesterek Találkozójának középpontjában.
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
JÁSZLADÁNYBAN FOSZTOGATOTT-LETARTÓZTATTÁK
Jászladány fellélegezhet. A rendőrök elfogták a településen lakásokat fosztogató tolvajt.
2026. Április 16. 06:00, csütörtök | Helyi
A SZÉN-MONOXID MÉRGEZÉS MEGELŐZHETŐ!
Az otthon tartózkodás önmagában is számos veszélyt rejthet magában.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ISMÉT MEGRENDEZTÉK A SZAK-MA BÁLT
Rangos vendégek jelenlétében rendezték meg a 18. Szak-Ma bált Karcagon.
