Hírek
2021. Június 17. 09:52, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
A megye rendőrei az elmúlt napon három ittas járművezetővel szemben intézkedtek és egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett kistehergépkocsival 2021. június 16-án 5 óra 30 perc körül Jászberény belterületén. Haladása során egy kereszteződésben - a jelzőtábla utasítása ellenére - nem biztosított áthaladási elsőbbséget a gyalog-és kerékpárúton érkező kerékpárosnak és összeütköztek. A baleset következtében a biciklis – az elsődleges orvosi vélemény alapján – 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Kérjük a gépjárművek vezetőit, hogy minden körülmények között körültekintően vezessenek, az elsőbbségadás szabályait mindenkor tartsák be.
…, hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 19:46, hétfő | Helyi
Egy háromtagú szolnoki család életét mentette meg az érzékelő
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő vasárnap este Szolnokon, egy Kolozsvári úti társasházi lakásban.
2026. Július 20. 19:35, hétfő | Helyi
Nagy mennyiségű fahulladék égett Karcagnál
Összesen ezerkétszáz köbméter ledepózott fahulladék gyulladt ki hétfő hajnalban egy Karcag külterületén található telepen.
