Városlista
2025. november 23, vasárnap - Kelemen

Hírek

2021. Június 21. 11:26, hétfő | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei négy ittas járművezetővel szemben intézkedtek.

Egy budapesti lakos közlekedett kisgéphajóval Tiszaderzs külterületén, a Tisza folyó holtágában Abádszalók irányából Tiszafüred felé, 2021 június 20-án a kora délutáni órákban. A kisgéphajó előtt baloldalról áthajózott egy karcagi lakos által vezetett motorcsónak, aminek a budapesti lakos a hajójával nekiütközött. A baleset következtében a motorcsónak vezetője – az elsődleges orvosi vélemény szerint – nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A rendőrök a két vízi járművet lefoglalták, és a Tiszai Vízirendészeti Rendőrkapitányság a vasúti, légi vagy vízi közlekedés veszélyeztetése bűntett elkövetése miatt eljárást indított.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 22. 06:15, szombat | Helyi

ELKAPTÁK A BŰNÖZŐT

Ismeretlen tettes a törökszentmiklósi vasútállomás kerékpártárolójából lopott el egy lakattal lezárt, 45 ezer ft értékű kerékpárt.

2025. November 22. 06:10, szombat | Helyi

KÖZLEKEDÉS KÖDÖS IDŐJÁRÁSBAN

Sajnos novemberben már egyre gyakoribb, hogy ködös reggelekre ébredünk. Ez az év ezen időszakában szinte törvényszerű.

2025. November 22. 06:05, szombat | Helyi

SPORTLÉTESÍTMÉNYEKÉRT EMLÉKDÍJ ÁTADÓJA

A Sportlétesítmények Magyarországi Szövetségének Elnöksége ebben az évben a Sportlétesítményekért Emlékdíjat Karcag Város Önkormányzatának ítélte oda.

2025. November 22. 06:00, szombat | Helyi

MÁRTON-NAP A KUTHEN UTCAI OVIBAN

Nem lakomát, nem is vásárt, hanem lámpás felvonulást tartottak a Kuthen utcai óvodában Márton-nap alkalmából. Ez még nem hagyomány, hiszen első alkalommal rendezték meg, de minden hagyomány az első alkalommal indul.