Városlista
2026. július 26, vasárnap - Anna, Anikó

Hírek

2021. Augusztus 02. 09:39, hétfő | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. A megye rendőrei az elmúlt napon öt ittas járművezetővel szemben intézkedtek.

Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Szolnokon, a Széchenyi körúton 2021. augusztus 1-jén 10 óra 55 perc körül. A sofőr egy kijelölt gyalogos-átkelőhelyhez érkezett, azonban nem adott elsőbbséget az éppen átkelő gyalogosnak, akit elütött. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján - a gyalogos 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.

Kérjük a gépjárművezetőket, hogy a kijelölt gyalogos-átkelőhelyeket mindig kellő körültekintéssel valamint fokozott óvatossággal közelítsék meg, így biztosítva a gyalogosok zavartalan áthaladását.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 24. 09:22, péntek | Helyi

Befejeződött a tiszaföldvári tűz oltása

183 óra után befejeződött a tiszaföldvári tűz oltása.

2026. Július 23. 11:55, csütörtök | Helyi

Saját kistestvérét bírta rá lopásra

A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetése büntette miatt emelt vádat egy 20 éves nővel szemben, aki saját 13 éves testvérét vette rá arra, hogy lopjon.

2026. Július 22. 16:20, szerda | Helyi

Szoba égett egy abádszalóki házban

A tűzoltóknak két oxigénpalackot és egy fegyverszekrényt is ki kellett menteni a tűzből.

2026. Július 20. 19:46, hétfő | Helyi

Egy háromtagú szolnoki család életét mentette meg az érzékelő

Jelzett a szén-monoxid-érzékelő vasárnap este Szolnokon, egy Kolozsvári úti társasházi lakásban.