Városlista
2025. augusztus 1, péntek - Boglárka

Hírek

2021. Augusztus 03. 09:59, kedd | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei négy ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá két személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy kalocsai lakos közlekedett személygépkocsival Törökszentmiklós belterületén 2021. augusztus 2-án a koraesti órákban. A sofőr közlekedése során nem adott elsőbbséget a kijelölt gyalogos-átkelőhelyen áthaladó gyalogosnak, akit elütött. A baleset következtében a gyalogos – az elsődleges orvosi vélemény szerint – nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.

A Törökszentmiklósi Rendőrkapitányság közúti baleset okozása vétség miatt folytat eljárást.

Kérjük, hogy gépjárműveikkel közlekedve a kijelölt gyalogos-átkelőhelyeket mindig fokozott óvatossággal és kellő körültekintéssel közelítsék meg.

…, hogy mindenki hazaérjen!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

KÖNNYEN AKARTAK AUTÓHOZ JUTNI

Nem mindennapi módon próbált autót szerezni egy férfi és annak családja Jászjákóhalmán. A vádirat szerint arra kényszerítették áldozatukat, hogy írja át nevükre a gépjárművet és írja alá az adásvételi szerződést.

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

VÉDJÉK NÖVÉNYEK A NÖVÉNYEKET

Védjék növények a növényeket! Ez a „Magyarország legszebb konyhakertje” idei mottója. A mozgalom évről évre több települést vont be, idén már átlépte a háromszázötvenet.

2025. Augusztus 01. 08:00, péntek | Helyi

RABLÁS LETT A ZENEHALLGATÁS VÉGE

A gyanúsított mindent tagad, pedig a rendőrök nála találták meg a mobiltelefont. Talán a fogdán felfrissül az emlékezete.

2025. Július 31. 09:17, csütörtök | Helyi

SNICCERREL RABOLT

A Szolnoki Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 48 éves férfival szemben.