Városlista
2025. augusztus 1, péntek - Boglárka

Hírek

2021. Szeptember 28. 09:59, kedd | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában három személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.

A megye rendőrei az elmúlt napon két ittas járművezetővel szemben intézkedtek és három személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy szolnoki lakos közlekedett személygépkocsival 2021. szeptember 27-én 11 óra 50 perc körül Martfű külterületén, amikor haladása során ismeretlen okból lehajtott a menetiránya szerinti jobb oldali útárokba. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján – a személygépkocsi vezetője 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.

Kérjük a gépjárművek vezetőit, hogy haladásuk során mindig körültekintően, az út- és látási viszonyoknak megfelelően közlekedjenek!

…, hogy mindenki hazaérjen!

Címkék: #karcag tv, baleset, martfű

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 31. 09:17, csütörtök | Helyi

SNICCERREL RABOLT

A Szolnoki Járási Ügyészség felfegyverkezve elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat egy 48 éves férfival szemben.

2025. Július 31. 09:11, csütörtök | Helyi

SZOLNOKI KÁBÍTÓSZERKERESKEDŐ ÉS TÁRSAI BUKTAK LE

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Főügyészség jelentős mennyiségű kábítószerre elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indítványozta három férfi letartóztatását.

2025. Július 31. 09:06, csütörtök | Helyi

ORSZÁGOS POLGÁRŐR NAP ABÁDSZALÓKON

Az Abádszalókon rendezett Országos Polgárőr Napon felszólaló Nagy István agrárminiszter elmondta, hogy „a polgárőrök ott vannak a legkisebb településen is, és a nyugalmat nyújtják az embereknek.

2025. Július 30. 08:00, szerda | Helyi

AUGUSZTUS 10-IG LÁTOGATHATÓ A KIÁLLÍTÁS

Festmények, fotók, grafikák is láthatók azon a népszerű kiállításon, amely a Berekfürdői Nemzetközi Nagykun Művésztelep 30 évét mutatja be a Rónai malomban. A tárlatot 2025. augusztus 10- ig lehet megtekinteni.