Városlista
2026. április 11, szombat - Zsolt, Leó

Hírek

2021. Szeptember 30. 09:27, csütörtök | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.

A megye rendőrei az elmúlt napon négy ittas járművezetővel szemben intézkedtek és hat személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival 2021. szeptember 29-én 17 óra 50 perc körül Jászszentandrás külterületén. Haladása során egy balra ívelő útkanyarulatban egy közlekedési táblát kidöntve kisodródott az útról és a menetiránya szerinti bal oldalon lévő mezőgazdasági területen állt meg. A jármű vezetőjével szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, ezért a rendőrök biológiai mintavételre előállították. A 66 éves férfi vezetői engedélyét nem tartotta magánál.

A Jászberényi Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt indított eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 11. 06:00, szombat | Helyi

VÁROSUNK ELNYERTE A MAGYARORSZÁG KKV FŐVÁROSA 2026-2027 CÍMET

Rangos elismerést kapott Karcag: a város elnyerte a Magyarország KKV Fővárosa 2026-2027 címet. A díjjal a helyi kis- és középvállalkozások támogatásában végzett munkát ismerték el.

2026. Április 11. 06:00, szombat | Helyi

„JÁTSSZ ÉS FEJLESSZ ZÜMIVEL”

A digitalizáció már nem csak az iskolások, hanem a legkisebbek életének is része. Egyre több óvodában ismerkednek meg a gyerekek az algoritmikus gondolkodás alapjaival.

2026. Április 10. 06:00, péntek | Helyi

ELLOPTÁK AZ OSZTÁLYPÉNZT AZ ISKOLÁBÓL

A Szolnoki Járási Ügyészség lopás és kiskorú veszélyeztetése büntette miatt emelt vádat egy 36 éves férfival és 16 éves fiával szemben, akik egy általános iskolába törtek be.

2026. Április 10. 06:00, péntek | Helyi

KÁVÉSZÜNET-KÖZÉPPONTBAN A MESTERSÉGES INTELLIGENCIA

Ismét asztalhoz ültek a helyi vállalkozók és az önkormányzat képviselői a már hagyománnyá vált szakmai fórumon, a Kávészüneten.