Városlista
2025. december 10, szerda - Judit

Hírek

2021. December 11. 10:27, szombat | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 órában történt.

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei hét ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá négy személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy mezőtúri lakos közlekedett személygépkocsival Kisújszálláson 2021. december 10-én a délutáni órákban. A sofőr kanyarodása során, a 4. számú főút és a 4201. számú út kereszteződésében nem biztosított elsőbbséget a védett úton haladó személygépkocsinak és összeütköztek. A baleset következtében mindkét jármű vezetője – az elsődleges orvosi vélemény szerint – nyolc napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.

Felhívjuk a figyelmet az elsőbbségi szabályok betartására. Kérjük, hogy az útkereszteződéseknél fokozott körültekintéssel és figyelemmel közlekedjenek! Csak akkor haladjanak be a kereszteződésbe, ha az elsőbbséget megadták, vagy megkapták!

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 10. 00:00, szerda | Helyi

SORBAN ÁLLNAK A VEVŐK A HALÁRUSOKNÁL

Az ünnepek közeledtével egyre többen vásárolnakhalat a szolnoki piaccsarnokban is. Szerencsére a hal ára nem emelkedett a tavalyihoz képest. Jöjjenek a részletek.

2025. December 10. 00:00, szerda | Helyi

MÁS DOLGOZNI, Ő LOPNI JÁRT

Egy léha, bűnözői élet végére most pontot tettek a karcagi rendőrök. Elfogták és előállították a büntetett előéletű tettest és több rendbeli lopás miatt kihallgatták.

2025. December 08. 08:45, hétfő | Helyi

Állásajánlatok

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata

2025. December 06. 06:10, szombat | Helyi

TILOS JELZÉS ELLENÉRE HAJTOTT A VASÚTI ÁTJÁRÓBA