Hírek
2022. Január 04. 08:44, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt napon két baleset is történt a megyében.
Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
A megye rendőrei az elmúlt napon két ittas járművezetővel szemben intézkedtek és nyolc személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy jászberényi lakos közlekedett személygépkocsival a 32-es számú úton Pusztamonostor irányába 2022. január 3-án 19 óra 20 perc körül. Haladása során nem vette észre az előtte, vele azonos irányba haladó és forgalmi okból lassító, majd megálló terepjárót és a hátuljának ütközött. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény alapján – a személygépkocsi vezetője 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. A vele szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív értéket mutatott, továbbá vezetői engedéllyel sem rendelkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 10:34, csütörtök | Helyi
Négy autó volt érintett egy szolnoki balesetben.
Parkoló személygépkocsinak gurult neki egy autó szerda délután Szolnokon, a Lengyel légió utcában.
2026. Július 29. 09:07, szerda | Helyi
Csütörtöktől harmadfokú hőségriasztás
Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére július 30-tól.
2026. Július 28. 15:37, kedd | Helyi
Több mint húsz beavatkozás történt a szél miatt
A hétfői erős szél Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében is károkat okozott.
2026. Július 28. 10:14, kedd | Helyi
Továbbra is égnek a bálák Tiszasülynél
A tűzoltók szombat óta felügyelik a tüzet.
