Hírek
2022. Január 30. 13:56, vasárnap |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 órában személyi sérüléses baleset nem volt, ittas sofőr
és engedély nélküli vezető viszont igen.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a megye rendőrei hat ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Fegyvernek belterületén 2022. január 29-én 14 óra 20 perc körül, amikor a rendőrök ellenőrizték. Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőr vezetői engedéllyel nem rendelkezik, ezért a 32 éves férfit előállították a Törökszentmiklósi Rendőrkapitányságra, ahol meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.
A rendőrkapitányság engedély nélküli vezetés szabálysértés miatt folytat eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 05. 13:53, péntek | Helyi
Füstben utazott
Vége egy karcagi férfi drogbizniszének, letartóztatva a díler.
2026. Június 05. 06:00, péntek | Helyi
NEMZETI ÖSSZETARTOZÁS NAPJA KARCAGON
A Nemzeti összetartozás napja alkalmából ünnepi megemlékezést tartottak Karcagon.
2026. Június 05. 06:00, péntek | Helyi
CSALÁDI NAPOT TART A KARCAGI NAGYKUN VADÁSZTÁRSASÁG
Idén is megrendezi hagyományos családi napját a 152 éves Karcagi Nagykun Vadásztársaság.
2026. Június 05. 06:00, péntek | Helyi
ITT A MÉHRAJZÁSI IDŐSZAK
A májusi - júniusi időszakban bevett jelenség a méhrajzás, amikor a méhcsaládok kinövik a kaptárt és új fészket keresnek.
