Hírek
2022. Március 14. 13:59, hétfő |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Két baleset, súlyos sérülések, ittasság.
Az elmúlt 24 órában történt.
Az elmúlt napon a megye rendőrei hét személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint négy ittas járművezetővel szemben intézkedtek.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában két személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Amint arról korábban hírt adtunk, több személy megsérült abban a balesetben, ami a 3221-es számú úton történt 2022. március 13-án 13 óra 30 perckor. Kunhegyes felől Abádszalók irányába haladt autójával egy 48 éves férfi, amikor egy álló jármű kikerülésébe kezdett, és a manőver során összeütközött a szemből érkező személygépkocsival. A férfi és egyik utasa – az elsődleges orvosi vélemény szerint – súlyos, valamint a másik utasa és a szemből közlekedő jármű vezetője könnyű sérülést szenvedtek a baleset következtében.
Súlyos sérülést szenvedett az 40 éves férfi is, aki a tegnapi napon 19 óra 10 perckor robbanómotoros kerékpárral esett el Törökszentmiklós belterületén. Haladása során elvesztette uralmát a jármű irányítása felett és nekiütközött egy vasúti átjárót előjelző táblának. A rendőrök a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 16. 16:56, kedd | Helyi
Fütyült rá, hogy bűnügyi felügyelet alatt áll
Egy 40 éves helyi férfit azzal gyanúsítanak a karcagi nyomozók, hogy március óta kristályt árult lakcímén 2000 Ft/pakk áron.
2026. Június 16. 06:00, kedd | Helyi
„MOZGÁS ÉJSZAKÁJA” KARCAGON
A sporté és a közösségi élményeké volt a főszerep péntek este Karcagon.
2026. Június 16. 06:00, kedd | Helyi
ELBALLAGTAK A „MARISTÁSOK”
Ünnepi pillanatoknak adott otthont a karcagi Szent Pál Marista Általános Iskola.
2026. Június 16. 06:00, kedd | Helyi
GALLYAZZÁK A BALESETVESZÉLYES FÁKAT
Karcagon is folyamatosan zajlik a balesetveszélyes fák ellenőrzése és gallyazása.
