Hírek
2022. Április 05. 12:02, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a megye rendőrei öt ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá hat személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy martfűi lakos közlekedett motorkerékpárral Szolnokon, a Kertész utcában 2022. április 4-én 14 óra 30 perc körül. A motoros nem tartott megfelelő követési távolságot az előtte haladó, forgalmi okból lassító tehergépkocsi mögött és nekiütközött. A 30 éves férfi az ütközés következtében elesett a motorkerékpárjával.
A motoros – az elsődleges orvosi vélemény szerint – nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi
MEGKEZDŐDÖTT A FAÜLTETÉSI SZEZON
A tavasz beköszöntével elindult a faültetési szezon Karcagon is. A város több pontján, köztük az Erzsébet-ligetben is új facsemetéket ültetnek.
2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi
ISKOLAELŐKÉSZÍTŐ FOGLALKOZÁSOK A REFIBEN
A Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ általános iskolai tagintézményének vezetése ebben az oktatási évben is iskolaelőkészítő foglalkozások által igyekszik segíteni a nagycsoportos óvodásoknak és szüleiknek megismerkedni a k
2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi
PROGRAMAJÁNLÓ A BENGECSEG ALAPÍTVÁNYTÓL
25 évvel ezelőtt a lovas hagyományok és az egészségmegőrzés hívta életre a Bengecseg Alapítványt, amely mára városunk egyik legaktívabb közössége lett.
2026. Március 24. 06:00, kedd | Helyi
LEBUKOTT A KAMERÁS KUKKOLÓ
Az M4-es autóút egyik pihenőjének női mosdójában egy kamerát helyezett el egy férfi. A kamerás kukkolót rövid időn belül azonosították és elfogták.
