Hírek
2022. Június 05. 13:53, vasárnap |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei két ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá négy személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy jászkiséri lakos személygépkocsival közlekedett Jászapáti külterületén 2022. június 4-én a déli órákban. A sofőr haladása során nekiütközött a vele azonos irányba haladó, és a jobb oldali útpadkánál megállni szándékozó személygépkocsi utánfutójának. Az ütközés során az utánfutó a személygépkocsiról levált és az útárok szélére csúszott. A baleset következtében a jászkiséri sofőr és utasa – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett.
Infokarcag
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 16. 08:47, hétfő | Helyi
Állásajánlatok
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlata
2026. Február 16. 08:46, hétfő | Helyi
Háromnegyed évig ugyanoda járt vissza lopni
Szolnoki Járási Ügyészség lopás és pénzmosás büntette miatt emelt vádat egy 58 éves férfival szemben.
2026. Február 15. 06:00, vasárnap | Helyi
NEM BÍRT MEGLENNI TESTVÉRE NÉLKÜL
A Jászberényi Járási Ügyészség magánlaksértés büntette miatt emelt vádat egy 25 éves férfival szemben.
2026. Február 14. 06:00, szombat | Helyi
ÚJ TANSZAK A MŰVÉSZETI ISKOLÁBAN
Új tanszakkal bővült a Karcagi Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola kínálata: szeptembertől már citerázni is tanulhatnak a diákok.
