Városlista
2025. június 16, hétfő - Jusztin

Hírek

2022. Június 06. 10:51, hétfő | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből

A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei két ittas járművezetővel szemben intézkedtek és hat személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.

Egy helyi lakos közlekedett segédmotoros kerékpárral Kétpó külterületén 2022. június 5-én a déli órákban. A motoros egy balra ívelő útkanyarulatban lehaladt a jobb oldali útpadkára, ahol érintőlegesen a szalagkorlátnak ütközött, majd azon átesve, az úttöltés tövében állt meg. A baleset következtében a 65 éves férfi – az elsődleges orvosi vélemény szerint – nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. A rendőrök megállapították, hogy a sofőr úgy ült a járműre, hogy előtte alkoholt fogyasztott.

A Mezőtúri Rendőrkapitányság járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt folytat nyomozást.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 16. 09:32, hétfő | Helyi

Állásajánlatok

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Kormányhivatal Karcagi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály aktuális állásajánlatai:

2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi

ARATÁS ELŐTTI GÉPSZEMLE

Megkezdődött a visszaszámlálás. Napokon belül elárasztják a gabonatáblákat a betakarítást végző gépek. Az aratás előtt azonban van még egy nagyon fontos dolguk a gazdáknak, a gépszemle.

2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi

VÁROSI SÉTÁKAT SZERVEZ A MÚZEUM

A tavalyi nagy sikerre való tekintettel a karcagi múzeum ebben az évben is meghirdette helytörténeti sétáját óvodásoknak és általános iskolásoknak.

2025. Június 14. 06:00, szombat | Helyi

ÉLMÉNYBESZÁMOLÓT TARTOTT TÓTH RÉKA

Egykori általános iskolájában tartott motivációs élménybeszámolót Tóth Réka válogatott birkózó. Aki nem ment üres kézzel, legutóbbi versenyein szerzett érmeit is magával vitte.