Hírek
2022. Július 17. 09:26, vasárnap |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt 24 órában történt.
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy halálos kimenetelű közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök. Az elmúlt napon a megye rendőrei két személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
A Szolnoki Rendőrkapitányság eljárást folytat egy 27 éves férfi ellen lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt. Az egyik szolnoki nagyáruházból érkezett a bejelentés, miszerint 2022. július16-án, a reggeli órákban egy vásárló a kézi kosárba két darab elektromos szakállvágót tett, majd az áruházból fizetés nélkül távozni készült, azonban a biztonsági őr visszatartotta. A rendőri intézkedés során megállapítást nyert, hogy a jogsértő néhány nappal korábban szintén járt az áruházban, akkor az önkiszolgáló kasszánál három darab férfi borotvát beolvasott, azonban a termékeket nem fizette ki, majd az áruházból kisétált. A férfi előállításra került a Szolnoki Rendőrkapitányságra, ahol gyanúsított kihallgatása során a bűncselekmények elkövetését elismerte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 22. 06:10, szerda | Helyi
Refis focibajnokság
Az Országos Bozsik Program keretében Refis Focibajnokságot szerveztek a Karcagi Nagykun Református Általános Iskolában.
2025. Október 22. 06:08, szerda | Helyi
Újabb jászsági dílert fogtak a rendőrök
A rendőrök a DELTA Program keretében Jászalsószentgyörgyön fogtak el egy helyi dílert.
2025. Október 22. 06:07, szerda | Helyi
Traktoros ügyességi verseny
Tizedik alkalommal került megrendezésre városunk talán egyik legkülönlegesebb versenye, a Traktoros Ügyességi Verseny. Az eseménynek ezúttal az Erzsébet-liget adott otthont.
2025. Október 21. 05:22, kedd | Helyi
RAJTAÜTÉS DROGBIZNISZ KÖZBEN
A DELTA Program keretében ütöttek rajta a rendőrök egy törökszentmiklósi díleren, aki éppen két fogyasztót szolgált ki.