Hírek
2022. Szeptember 28. 08:13, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei 5 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 8 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy szerencsi lakos személygépkocsival közlekedett Szolnok belterületén 2022. szeptember 27-én a kora délutáni órákban. A sofőr haladása során későn észlelte az előtte forgalmi okból lassító járművet, ezért annak hátuljának ütközött, majd a vétlen autót az az előtt közlekedő autónak tolta. A baleset következtében a középső gépkocsi vezetője – az elsődleges orvosi vélemény szerint – 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 09:09, péntek | Helyi
Nem bírt meglenni a testvére nélkül
2026. Január 30. 06:00, péntek | Helyi
PROGRAMOK A REFORMÁTUS ÓVODÁKBAN
A 2025/26-os nevelési évtől új telephellyel bővült a karcagi református óvodai nevelés.
2026. Január 30. 06:00, péntek | Helyi
SVÁJCI TÁMOGATÁS TISZABŐ IVÓVÍZMINŐSÉG-JAVÍTÁSA ÉRDEKÉBEN
Fontos fejlesztés kezdődik Tiszabőn. A projekt célja a Tiszabő településen szolgáltatott ivóvíz minőségének javítása, a mangán- és arzéntartalom csökkentése,
2026. Január 30. 06:00, péntek | Helyi
SZÁNDÉKOSAN GÁZOLTA EL HARAGOSÁT
Szándékosan gázolta el egyik haragosát egy öcsödi férfi Kunszentmártonban, majd cserbenhagyta az eszméletlen férfit. A vádlott régóta rossz viszonyban állt a sértettel.

