Városlista
2025. október 26, vasárnap - Dömötör

Hírek

2023. Január 03. 08:59, kedd | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a megye rendőrei 8 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 8 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.

A Karcagi Rendőrkapitányság eljárást indított engedély nélküli vezetés miatt egy helyi lakos ellen. A 23 éves férfi még 2023. január 1-jén reggel közlekedett személygépkocsival Karcag belterületén a Napsugár utcában, ahol egy balra ívelő útkanyarulatban letért jobbra az úttestről és belehajtott egy ingatlanba. A sofőr a gépkocsit hátrahagyva a helyszínről eltávozott.

A rendőrök a rendelkezésre álló kamerafelvételek alapján azonosították a gépjárművezetőt és 2022. január 2-án előállították a Karcagi Rendőrkapitányságra. Megállapították, hogy a jogsértő nem rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel, ezért meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 26. 09:05, vasárnap | Helyi

Kirándulás Budapestre

Különleges kiránduláson a 10. évfolyam kereskedő és szakács tanulói 2025. október 16-án a 10. évfolyam kereskedő és szakács osztálya izgalmas és építő jellegű programon vett részt Budapesten.

2025. Október 26. 09:03, vasárnap | Helyi

Nyugdíjas találkozó a Varróban

Egy nyugdíjas találkozó mindig különleges alkalom – olyan pillanat, amikor a múlt emlékei és a jelen örömei találkoznak.

2025. Október 26. 08:59, vasárnap | Helyi

Kirándulás Aradra

A Rákóczi Szövetség Diákutaztatási Programjának keretében 2025. október 21-én iskolánk tanulói, oktatói Aradra a Csiky Gergely Főgimnáziumba látogattak el.

2025. Október 26. 07:54, vasárnap | Helyi

Országjárásra indulnak a Digitális Polgári Körök

A Digitális Polgári Körökben már több mint 90 000-en vagyunk, közülük tízezrek csatlakoztak hozzánk a Békemeneten.