Hírek
2023. Január 06. 18:06, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 7 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 1 személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Egy tiszaföldvári lakos gyalogosan közlekedett Szolnokon a Verseghy úton, majd át kívánt szaladni az úttesten az Álmos út irányába 2023. január 5-én a déli órákban. A 17 éves fiatal az úttestre lépést megelőzően nem győződött meg annak veszélytelenségéről és – féktávolságon belül – egy személygépkocsi elé szaladt, ami elütötte. A gyalogos a jármű motorterének fedelére, majd az úttestre esett. A baleset következtében a fiatalember – az elsődleges orvosi vélemény szerint – 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ISMÉT MEGRENDEZTÉK A SZAK-MA BÁLT
Rangos vendégek jelenlétében rendezték meg a 18. Szak-Ma bált Karcagon.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ÁLRENDŐRT FOGTAK
Egy magát rendőrnek kiadó férfi Zagyvarékason „igazoltatta” a sértettet és ellopta a tárcájában lévő pénzét.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ÁTCÍMKÉZTE A JÁTÉKOT-LEBUKOTT
A balmazújvárosi férfi egy közel 30 ezer forint értékű játékra egy 2 ezer forintos játékbaba vonalkódját ragasztotta, majd azt hitte megússza az elszámoltatást.
2026. Április 14. 15:43, kedd | Helyi
Idős áldozatát rabolta ki
Az ügyészség idős koránál fogva a bűncselekmény elhárítására korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a jászárokszállási nővel szemben, aki egy 90 éves hölgyet rabolt ki.
