Városlista
2025. április 27, vasárnap - Zita

Hírek

2023. Február 07. 15:06, kedd | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában nem jutott személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset a rendőrség tudomására.

Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 2 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 5 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.

A Jászberényi Rendőrkapitányság eljárást indított járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt egy atkári lakos ellen. A tehergépkocsival közlekedő 56 éves férfit a rendőrök 2023. február 6-án 12 óra körül ellenőrizték Jászárokszállás belterületén. Az intézkedés során a sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott. A jogsértőt előállították a Jászárokszállási Rendőrőrsre további mintavételre, valamint megállapították, hogy vezetői engedéllyel nem rendelkezik, ezért engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak vele szemben, majd meghallgatását követően őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 24. 08:27, csütörtök | Helyi

Víz- és Környezetgazdálkodási Akadémia

Iskolánk 10. évfolyamos diákjaival a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kar Víz- és Környezetgazdálkodási Intézetében jártunk.

2025. Április 22. 17:06, kedd | Helyi

Vetélkedtek a jászsági iskolák

Jászapáti és Jászfényszaru fiataljai bizonyultak a legjobbnak.

2025. Április 21. 12:08, hétfő | Helyi

Újabb csapás dílerre

Ezúttal egy karcagi, új pszichoaktív anyaggal kereskedő fiatalembert vettek őrizetbe a rendőrök. A bíróság letartóztatta.

2025. Április 20. 11:08, vasárnap | Helyi

ÚJABB JÁSZSÁGI DÍLER ŐRÍZETBEN

A jászladányi rendőrök a Tisza MEKTO bevetési egységével közreműködve egy helyi dílerre csaptak le.