Hírek
2023. Április 18. 09:38, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 4 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá 5 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Tiszafüreden, a Bajcsy-Zsilinszky úton 2023. április 17-én az esti órákban. A sofőr a Fő utcai kereszteződéshez érve nem biztosított elsőbbséget a védett úton érkező motorkerékpárosnak, ami miatt összeütköztek. A baleset következtében a motoros – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett.
Felhívjuk a közlekedők figyelmét az elsőbbségi szabályok betartására. Kérjük, hogy az útkereszteződéseknél fokozott körültekintéssel és figyelemmel vezessenek! Csak akkor haladjanak be a kereszteződésbe, ha az elsőbbséget megadták, vagy megkapták!
…hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 27. 00:00, csütörtök | Helyi
JÖVŐRE IS FOLYTATÓDIK A MAGYARORSZÁG LEGSZEBB KONYHAKERTJE PROGRAM
A sikersztori folytatódik. Most már egészen biztos, hogy jövőre is lesz Magyarország legszebb konyhakertje- verseny. Amely nem is verseny a szó hagyományos értelmében. Hanem inkább értékteremtés, értékmentés.
2025. November 27. 00:00, csütörtök | Helyi
SZOCIÁLIS MUNKA NAPJA KARCAGON
A Városháza dísztermében köszöntötte településünk vezetése azokat a szociális szférában dolgozókat, akik a legnehezebb pillanatokban is segítséget nyújtanak a bajbajutottaknak.
2025. November 27. 00:00, csütörtök | Helyi
ÉRZÉKELŐT KAPOTT A SZÉN-MONOXID MÉRGEZÉST SZENVEDETT CSALÁD
A tiszasülyi Székely család életében örökös lenyomatot hagyott november 2-ának éjszakája. Ekkor ugyanis mindhárman rosszul lettek a szén-monoxid miatt, és csak a szerencsén múlt, hogy nem történt tragédia.
2025. November 26. 00:00, szerda | Helyi
ELŐADÁS A KÁBÍTÓSZER VESZÉLYEIRŐL
Drogprevenciós előadást tartott a Karcagi Nagykun Református Oktatási Központ általános iskolájában Csehné Jámbor Brigitta, a Karcagi Rendőrkapitányság bűnmegelőzési előadója.
