Hírek
2023. Április 21. 14:47, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 4 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 1 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 1 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett kerékpárral Kisújszállás belterületén 2023. április 20-án kora délután. Haladása során irányváltoztatási szándék jelzése nélkül irányt váltott, és eléhaladt a mögötte közlekedő gépkocsinak, ami elütötte. A baleset következtében a kerékpáros – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
KISS ZSIGMOND KÉPE LETT A HÓNAP FOTÓJA
Kiss Zsigmond: Délután a görög templomnál című fotója lett az önkormányzat városi amatőr fotópályázatának júliusi nyertes pályaműve, a hónap legjobb alkotása.
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
TÁBOROK A KOVÁTS MIHÁLY ÁLTALÁNOS ISKOLÁBAN
Volt, van, lesz. A következő tanévben is élne a Határtalanul program nyújtotta lehetőségekkel a Kováts Mihály Általános Iskola.
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
FEJLESZTÉSEK A LIGET ÚTI SPORTCENTRUMBAN
Más kávéház. Azzal, hogy tizennyolc év után visszatért az NB II-be a Karcagi SC, számos kötelezettség is jár.
2025. Augusztus 20. 05:00, szerda | Helyi
TETTEN ÉRTE A TOLVAJT A SZOMSZÉD
Egy szemfüles szomszédnak köszönhetően a lopás megrekedt a kísérletnél. A törökszentmiklósi rendőrök őrizetbe vettek egy 34 éves helyi férfit.