Városlista
2026. február 26, csütörtök - Edina

Hírek

2023. Május 04. 09:24, csütörtök | Helyi

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből

Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 6 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 4 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.

Egy külföldi állampolgár közlekedett személygépkocsival Kenderes belterületén a Petőfi úton Budapest felől Debrecen irányába 2023. május 3-án reggel. Haladása során a sofőr vezetés közben elaludt, letért az úttestről és nekiütközött az út mellett parkoló gépkocsinak, amit nekilökött az ott lévő ingatlan kerítésének. A baleset következtében személyi sérülés nem történt.

Felhívjuk a gépjárművezetők figyelmét, hogy akkor üljenek a gépjármű volánja mögé, ha a vezetésre képes állapotban vannak! Amennyiben útközben álmosnak, fáradtnak érzi magát, álljon meg, iktasson be pihenőt és a gépkocsiból kiszállva mozgassa át végtagjait! Menet közben többször engedje le az ablakot és friss levegővel szellőztesse át az utasteret.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

FEGYHÁZAT ÉRT A TÍZEZER FORINTOS LOPÁS

A Tiszafüredi Járási Ügyészség bíróság elé állította azt a 30 éves férfit, aki 2026. év elején betört egy élelmiszerboltba.

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

RANGOS ASZTALITENISZ VERSENY

A város adott otthont az Országos Veterán Asztalitenisz Versenynek, amely egyben a sportág helyi úttörője, Csokai István előtt is tisztelgett.

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

HÁROMNEGYED ÉVIG UGYANODA JÁRT VISSZA LOPNI

Szolnoki Járási Ügyészség lopás és pénzmosás büntette miatt emelt vádat egy 58 éves férfival szemben.

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

NYELVÉSZ VERSENY

A NyelvÉsz nyelvi versenyen a Györffy István Katolikus Általános Iskola felső tagozatos tanulói mérhették össze tudásukat, ahol nemcsak a szabályok ismerete, hanem a kreatív gondolkodás is számított.