Hírek
2023. Május 19. 15:41, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 8 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján, valamint 1 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett kerékpárral Mezőtúr belterületén 2023. május 18-án reggel a Rákóczi úton, a kijelölt kerékpárúton. Haladása során a 25 éves nő áttért a menetiránya szerinti bal oldalba, ahol összeütközött a vele szemben közlekedő kerékpárossal. A baleset következtében a nő – az elsődleges orvosi vélemény szerint – könnyű sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ISMÉT MEGNYÍLT A ”JÁTSZD ÚJRA!” KIÁLLÍTÁS
A „Játszd újra!” kiállítás célja, hogy már a legkisebbek is megtanulják: amit más kidobna, az egy kis ötleteléssel értékes kinccsé válhat.
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ELKAPÁT A JÁSZAPÁTI SOROZATBETÖRŐT
Hetente többször is felkerekedett, hogy lopjon Jászapátiban, most 30 napra a rácsok között marad.
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
BEFEJEZŐDTEK A KARBANTARTÁSI MUNKÁLATOK A BEREKFÜRDŐI STRANDON
A Berekfürdői Gyógy- és Strandfürdőben idén a szokásosnál is több dolguk akadt a karbantartóknak.
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ELLOPTA A PRÓBAKÖRRE ELVITT AUTÓT
A Jászberényi Járási Ügyészség lopás vétsége miatt emelt vádat azzal a 33 éves jászsági férfival szemben, aki ellopta a próbakörre elvitt autót.
