Hírek
2023. Július 11. 11:36, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 1 személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján, valamint 5 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy nagyrévi lakos közlekedett személygépkocsival 2023. július 10-én 14 óra 5 perckor Kunszentmárton külterületén a 44-es számú főúton. Haladása során a 44-es számú főút és 45-ös számú főút kereszteződéséhez érve megkezdte a balra kanyarodást, amikor nem adott elsőbbséget a szemből érkező személyautónak és összeütköztek. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – ketten 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedtek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 06:00, szerda | Helyi
TESTVÉRVÁROSI IFJÚSÁGI TALÁLKOZÓ
Négy napon át Karcag volt a találkozóhelye a határon túli magyar ifjúságnak.
2026. Július 08. 06:00, szerda | Helyi
VESZÉLYES A SZÖKŐKUTAKBAN FÜRÖDNI
Pancsoló kisgyermekek, hűsölő járókelők, sőt, nem ritkán a vízbe engedett háziállatok. Nyáron megszokott kép ez a városi tereken.
2026. Július 08. 06:00, szerda | Helyi
KÉSSEL TÁMADT AZ UNOKATESTVÉRÉRE
A Szolnoki Járási Ügyészség súlyos testi sértés bűntette miatt indítványozta egy 28 éves nő letartóztatását.
2026. Július 08. 06:00, szerda | Helyi
KIEMELKEDŐ EREDMÉNYEKKEL ZÁRULT A JUBILEUMI TANÉV
Kiemelkedő tanulmányi eredményekkel, rangos díjakkal és sikeres versenyszereplésekkel zárta jubileumi, harmincadik tanévét a Karcagi Nagykun Református Általános Iskola.
