Hírek
2023. Szeptember 05. 17:17, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 4 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában 2 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett kerékpárral 2023. szeptember 4-én 11 óra 55 perckor Kengyel belterületén, a Kossuth úton. Haladása során a Kossuth út és Szabadság út kereszteződéséhez érve figyelmen kívül hagyta az ott kihelyezett „Elsőbbségadás kötelező!” közúti közlekedési jelzőtáblát, és nem adott elsőbbséget a neki balról érkező személygépkocsinak, majd azzal összeütközött. A baleset következtében – az elsődleges orvosi vélemény szerint – a kerékpáros, 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, őt az Országos Mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ISMÉT MEGRENDEZTÉK A SZAK-MA BÁLT
Rangos vendégek jelenlétében rendezték meg a 18. Szak-Ma bált Karcagon.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ÁLRENDŐRT FOGTAK
Egy magát rendőrnek kiadó férfi Zagyvarékason „igazoltatta” a sértettet és ellopta a tárcájában lévő pénzét.
2026. Április 15. 06:00, szerda | Helyi
ÁTCÍMKÉZTE A JÁTÉKOT-LEBUKOTT
A balmazújvárosi férfi egy közel 30 ezer forint értékű játékra egy 2 ezer forintos játékbaba vonalkódját ragasztotta, majd azt hitte megússza az elszámoltatást.
2026. Április 14. 15:43, kedd | Helyi
Idős áldozatát rabolta ki
Az ügyészség idős koránál fogva a bűncselekmény elhárítására korlátozottan képes személy sérelmére elkövetett rablás bűntette miatt emelt vádat azzal a jászárokszállási nővel szemben, aki egy 90 éves hölgyet rabolt ki.
