Hírek
2023. Szeptember 27. 09:14, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei egy ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában, személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Egy helyi lakos közlekedett lassú járművel – a hozzákapcsolt tárcsázó géppel együtt – 2023. szeptember 26-án 7 óra 20 perckor Tiszafüred belterületén, az Örvényi úton. Haladása során a jármű sajátosságaihoz képest nem tartotta a jobbra tartási kötelezettségét, mely miatt a vele szemben szabályosan közlekedő autóbusz bal hátsó sárvédő ívének ütközött. A baleset következtében személyi sérülés nem történt, az autóbuszban anyagi kár keletkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 19:46, hétfő | Helyi
Egy háromtagú szolnoki család életét mentette meg az érzékelő
Jelzett a szén-monoxid-érzékelő vasárnap este Szolnokon, egy Kolozsvári úti társasházi lakásban.
2026. Július 20. 19:35, hétfő | Helyi
Nagy mennyiségű fahulladék égett Karcagnál
Összesen ezerkétszáz köbméter ledepózott fahulladék gyulladt ki hétfő hajnalban egy Karcag külterületén található telepen.
