Hírek
2023. November 02. 10:13, csütörtök |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 48 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt két napon 12 személyt fogtak el, ebből négyet bűncselekmény elkövetésén értek tetten, 8 ellen elfogatóparancs volt érvényben. Az egyenruhások három ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 48 órában egy halálos kimenetelű és egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Jászkisér belterületén 2023. november 1-jén este, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a sofőrt a Szolnoki Járásbíróság eltiltotta a vezetéstől. A 33 éves férfit előállították és járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűntett miatt gyanúsítottként kihallgatták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 19. 14:33, csütörtök | Helyi
Tisza-tavi gasztrokör megalakulása
A Tisza-tó térsége az elmúlt évtizedben turisztikai értelemben új korszakba lépett.
2026. Március 19. 14:29, csütörtök | Helyi
Élettársaival közösen árulta a drogot egy férfi Kunmadarason, első fokon 9 év fegyházra ítélték
A Szolnoki Törvényszék társtettesként elkövetett kábítószer-kereskedelem bűntettében mondta ki bűnösnek
2026. Március 19. 06:00, csütörtök | Helyi
MOZGALMAS ÉV ELÉ NÉZ AZ AKÁCLIGET GYÓGY-ÉS STRANDFÜRDŐ
Országos Nyugdíjas Művészeti Találkozó, Strandok Éjszakája, Motoros találkozó és rendszeres éjszakai fürdőzések is szerepelnek a programkínálatban. Mozgalmas év elé néz a karcagi Akácliget Gyógy- és Strandfürdő.
2026. Március 19. 06:00, csütörtök | Helyi
A LEGSZEBB HAVAS FOTÓK KÉSZÍTŐIT DÍJAZTA AZ ÖNKORMÁNYZAT
A fotósok számára a januári nagy havazás maga volt a megvalósult álom, hiszen olyan pillanatokat örökíthettek meg, amely nem mindig adatik meg.
