Városlista
2026. február 26, csütörtök - Edina

Hírek

2023. November 13. 10:14, hétfő | Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL

Az elmúlt 72 óra rendőrségi híreiből

A vármegye rendőrei az elmúlt három napban 16 személyt fogtak el, akik közül 4 ellen elfogatóparancs volt érvényben. Az egyenruhások 9 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.

A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 72 órában 4 személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.

Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Fegyverneken 2023. november 11-én este, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a fiatalkorú sofőr nem rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel. A fiatalt előállították a Törökszentmiklósi Rendőrkapitányságra, és meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

RANGOS ASZTALITENISZ VERSENY

A város adott otthont az Országos Veterán Asztalitenisz Versenynek, amely egyben a sportág helyi úttörője, Csokai István előtt is tisztelgett.

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

HÁROMNEGYED ÉVIG UGYANODA JÁRT VISSZA LOPNI

Szolnoki Járási Ügyészség lopás és pénzmosás büntette miatt emelt vádat egy 58 éves férfival szemben.

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

NYELVÉSZ VERSENY

A NyelvÉsz nyelvi versenyen a Györffy István Katolikus Általános Iskola felső tagozatos tanulói mérhették össze tudásukat, ahol nemcsak a szabályok ismerete, hanem a kreatív gondolkodás is számított.

2026. Február 26. 06:00, csütörtök | Helyi

FEGYHÁZAT ÉRT A TÍZEZER FORINTOS LOPÁS

A Tiszafüredi Járási Ügyészség bíróság elé állította azt a 30 éves férfit, aki 2026. év elején betört egy élelmiszerboltba.