Hírek
2023. November 21. 17:47, kedd |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei három személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy személygépkocsival közlekedő öcsödi lakost ellenőriztek a rendőrök Kunszentmárton külterületén 2023. november 20-án délelőtt. Az egyenruhások megállapították, hogy a 24 éves sofőrt a Kunszentmártoni Járásbíróság 2024. november 30-ig eltiltotta a járművezetéstől. Ruházat-átvizsgálás során a jogsértő nadrágjából alufóliába csomagolt, kábítószergyanús anyag került elő, amit lefoglaltak.
A rendőrkapitányság járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűntett és kábítószer birtoklás vétség elkövetése miatt folytat nyomozást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 24. 11:56, kedd | Helyi
Elektromos kapcsolószekrény égett Mezőtúron
Kigyulladt egy elektromos kapcsolószekrény szombatra virradó éjjel Mezőtúron, a Puskin utcában.
2026. Február 24. 11:55, kedd | Helyi
Felborult egy kamion Kunszentmártonnál
Árokba borult egy kávét szállító nyerges vontató pénteken délután a 442-es számú főúton, Kunszentmárton térségében.
2026. Február 24. 06:00, kedd | Helyi
„MUNKÁCSY FÜRDŐZIK” CÍMMEL NYÍLT KIÁLLÍTÁS
Munkácsy, ahogy ritkán látjuk: fürdőnadrágban, az Északi-tenger partján vagy éppen egy gyógymedencében regenerálódva. Karcagon nyílt meg a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum vándorkiállítása, amely a festőfejedelem kevésbé ismert
2026. Február 24. 06:00, kedd | Helyi
FONTOS A KÉMÉNY RENDSZERES TISZTÍTÁSA
Fontos a kémény rendszeres tisztítása. Ha elhanyagoljuk, a kéményekben az égéstermékből kicsapódó korom lerakódik, amely egy idő után meggyulladhat és kéménytüzet eredményezhet.

