Hírek
2024. Január 05. 13:50, péntek |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A vármegye rendőrei az elmúlt nap hét személyt állítottak elő, valamint hármat tetten értek bűncselekmény elkövetésén.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában egy személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetben intézkedtek a rendőrök.
Egy tóalmási lakos közlekedett személygépkocsival Jászfelsőszentgyörgyön január 4-én délelőtt, mikor a rendőrök ellenőrizték. Megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel, ezért előállították a Jászberényi Rendőrkapitányságra.
Szintén engedély nélkül közlekedett az a 23 éves férfi, akit ugyanezen a napon este ellenőriztek a rendőrök Szolnokon.
Mindkét sofőrt meghallgatását követően szabálysértési őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ISMÉT MEGNYÍLT A ”JÁTSZD ÚJRA!” KIÁLLÍTÁS
A „Játszd újra!” kiállítás célja, hogy már a legkisebbek is megtanulják: amit más kidobna, az egy kis ötleteléssel értékes kinccsé válhat.
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ELKAPÁT A JÁSZAPÁTI SOROZATBETÖRŐT
Hetente többször is felkerekedett, hogy lopjon Jászapátiban, most 30 napra a rácsok között marad.
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
BEFEJEZŐDTEK A KARBANTARTÁSI MUNKÁLATOK A BEREKFÜRDŐI STRANDON
A Berekfürdői Gyógy- és Strandfürdőben idén a szokásosnál is több dolguk akadt a karbantartóknak.
2026. Április 23. 06:00, csütörtök | Helyi
ELLOPTA A PRÓBAKÖRRE ELVITT AUTÓT
A Jászberényi Járási Ügyészség lopás vétsége miatt emelt vádat azzal a 33 éves jászsági férfival szemben, aki ellopta a próbakörre elvitt autót.
