Hírek
2024. Január 31. 10:18, szerda |
Helyi
Forrás: Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság
HÍREK JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK VÁRMEGYÉBŐL
Az elmúlt 24 óra rendőrségi híreiből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására. Az elmúlt napon a vármegye rendőrei három ittas járművezetővel szemben intézkedtek, továbbá egy személyt fogtak el az ellene érvényben lévő körözés alapján.
Anyagi káros balesetnél intézkedtek a helyi rendőrök január 30-án este Mezőtúron. Az egyenruhások a balesetező sofőrrel szemben alkoholszondát alkalmaztak, ami pozitív értéket mutatott. A férfit további mintavételre előállították. A gépkocsivezetővel szemben járművezetés ittas állapotban vétség miatt büntetőeljárás indult.
Nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy ittasan vezetni felelőtlenség! Akik alkoholtól befolyásoltan ülnek volán mögé, nemcsak saját, de mások testi épségét is veszélyeztetik!
…, hogy mindenki hazaérjen!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 11. 11:00, szerda | Helyi
ŐRIZETBEN A JÁSZAPÁTI BOLTBETÖRŐ
A rendőrök őrizetbe vettek egy 25 éves helyi férfit, aki az elmúlt időszakban több jászapáti üzletbe is betört.
2026. Március 11. 06:00, szerda | Helyi
KIVÁLÓAN TELJESÍTETTEK A GYÖRFFY-S DIÁKOK
A Györffy István Katolikus Általános Iskolában az idei félév a kiemelkedő teljesítményekről szólt.
2026. Március 11. 06:00, szerda | Helyi
KÉT HELYEN IS MEGSZÓLALT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Ugyanazon a napon Jászberényben és Szolnokon is jelzett a szén-monoxid érzékelő, ezzel több ember életét megmentve.
2026. Március 11. 06:00, szerda | Helyi
IDÉN IS REMEK HANGULATBAN TELT A VADÁSZBÁL
Idén is remek hangulatban telt a Karcagi Nagykun Vadásztársaság Vadászbálja.
