Hírek
2024. Április 16. 08:36, kedd |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Hírek JNSZ vármegyéből

A vármegye rendőrei az elmúlt napon 5 körözött személyt fogtak, és 2 ittas járművezetőt szűrtek ki a forgalomból.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Egy jászjákóhalmai lakos tett bejelentést a rendőrségen április 15-én reggel, hogy az éjszaka folyamán az ingatlana előtt parkoló tehergépkocsi üzemanyag-tartályából ismeretlen ellopott 65 liter gázolajat. A rendőrök rövid időn belül azonosították a feltételezett elkövetőt, és előállítottak egy helyi fiatalkorút, akit gyanúsítottként hallgattak ki. A nyomozók kutatás során 5 üres kannát, valamint 3 liter gázolajat találtak, amiket lefoglaltak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 05. 08:01, péntek | Kék hírek
Horváth László: több mint egy tonna kábítószert vontak ki a hatóságok a feketepiacról az elmúlt fél évben
2025. Szeptember 03. 07:18, szerda | Kék hírek
Horváth László: a drog is közrejátszhatott a miskei kislány megölésében
2025. Augusztus 18. 07:56, hétfő | Kék hírek
Holtan találtak meg egy terepfutót borsodban
Holtan találtak rá egy terepfutó verseny szombaton eltűnt résztvevőjére vasárnap a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Cserépfalunál - közölte a vármegyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-vel.