Hírek
2024. Szeptember 06. 08:20, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Hírek JNSZ vármegyéből
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén az elmúlt 24 órában személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset nem jutott a rendőrség tudomására.
Az elmúlt napon a vármegye rendőrei 2 ittas járművezetővel szemben intézkedtek, valamint 5 személyt fogtak el az ellenük érvényben lévő körözés alapján.
Egy helyi lakos közlekedett személygépkocsival Szolnokon szeptember 5-én éjszaka, mikor a rendőrök ellenőrizték. A férfivel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért további mintavételre előállították, vezetői engedélyét elvették és vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetése miatt eljárást indítottak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
2025. November 13. 07:29, csütörtök | Kék hírek
BRFK: ellopott, majd kórházi inkubátorban hagyott egy csecsemőt egy nő Budapesten
2025. November 11. 07:37, kedd | Kék hírek
BRFK: egy kábítószer-kereskedelmi ügy miatt tartottak razziát hétvégén egy budapesti belvárosi klubban
Egy kábítószer-terjesztőkkel szemben folytatott nyomozás miatt, konkrét bűnügyi információk alapján tartott a rendőrség razziát hétvégén Budapesten, egy belvárosi szórakozóhelyen
