Városlista
2026. július 31, péntek - Oszkár

Hírek

2022. Március 22. 06:30, kedd | Helyi

HORGÁSZFELSZERELÉSSEL FIZETTEK A DROGÉRT

HORGÁSZFELSZERELÉSSEL FIZETTEK A DROGÉRT

A nyomozók őrizetbe vettek egy csépai párt, akik rendszeresen árultak új pszichoaktív anyagot. Elfogásuk előtt az egyik vásárlójuk horgászfelszereléssel fizetett az anyagért.

A kunszentmártoni rendőrök a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság TISZA MEKTO bevetési egységével közreműködve Csépa közelében elfogtak egy férfit, akinél 0,7 gramm alufóliába csomagolt, kábítószergyanús fehér port találtak.

A férfi elmondta, hogy egy csépai pártól vette az anyagot, amiért horgászfelszereléssel fizetett. A rendőrök ezt követően megjelentek a pár házánál és bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt elfogták a 42 éves férfit és 38 éves párját. A feltételezett elkövetőket előállították a Kunszentmártoni Rendőrkapitányságra és gyanúsítottként kihallgatták. A megalapozott gyanú szerint a férfi és a nő rendszeresen értékesített több személynek új pszichoaktív anyagot alkalmanként 5000 forint/pakk áron. A nyomozók a pár házában lefoglaltak 5,71 gramm alufóliába csomagolt fehér port, készpénzt, televíziót, gépjárműveket, arany ékszereket, horgászfelszereléseket, valamint zálogjegyeket.

A terhelteket őrizetbe vették, és előterjesztést tesznek letartóztatásuk indítványozására.

A Kunszentmártoni Rendőrkapitányság új pszichoaktív anyaggal visszaélés bűntett elkövetése miatt folytat eljárást.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Július 30. 17:24, csütörtök | Helyi

Hellora érkezett a drog

A rokonok Kunmadarason terítették a kábítószert.

2026. Július 30. 10:34, csütörtök | Helyi

Négy autó volt érintett egy szolnoki balesetben.

Parkoló személygépkocsinak gurult neki egy autó szerda délután Szolnokon, a Lengyel légió utcában.

2026. Július 29. 09:07, szerda | Helyi

Csütörtöktől harmadfokú hőségriasztás

Az országos tisztifőorvos a HungaroMet Magyar Meteorológiai Szolgáltató Nonprofit Zrt. előrejelzése alapján harmadfokú hőségriasztást rendel el az ország egész területére július 30-tól.

2026. Július 28. 15:37, kedd | Helyi

Több mint húsz beavatkozás történt a szél miatt

A hétfői erős szél Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében is károkat okozott.