Hírek
2018. Október 06. 10:48, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Húszezer kiskacsa pusztult el tűzvészben Csongrádban
Kigyulladt egy ezernégyszáz négyzetméter alapterületű kacsaól Üllésen, az Árpád dűlőn, a tűzben húszezer kiskacsa elpusztult - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel szombat hajnalban.
A helyszínre nagy erőkkel érkeztek a szegedi és a hódmezővásárhelyi hivatásos tűzoltók, akik hat vízsugárral elfojtották a lángokat, és megakadályozták, hogy a tűz továbbterjedjen a közelben álló épületekre. Oltás közben több gázpalackot sikerült kihozniuk az egységeknek, azonban több fel is robbant az ólban.
Személyi sérülés nem történt - derül ki a közleményből.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 24. 15:00, péntek | Belföld
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben
A Wizz Air védve van a kerozinárak gyors változásával szemben - közölte a légitársaság, miután egy versenytársának vezetője a Wizz Air várható próblémáiról beszélt a magas kerozinár és az ellátási problémák miatt.
2026. Április 24. 14:00, péntek | Belföld
Európai Ügyészség: készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni
Készen állunk a magyar kollégákkal együtt dolgozni - mondta Laura Kövesi, az Európai Ügyészség (EPPO) vezetője a 11. delphi gazdasági fórumon tartott sajtótájékoztatón csütörtökön.
2026. Április 24. 12:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat
A Tisza-kormány megnyitja az ügynökaktákat - közölte a választáson nyertes párt miniszterelnöke csütörtökön a Facebookon.
2026. Április 24. 07:16, péntek | Belföld
Mol: megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába
Megérkeztek az első kőolajszállítmányok a Barátság-vezetéken Magyarországra és Szlovákiába - közölte a Mol Nyrt. a Budapesti Értéktőzsde honlapján csütörtökön.
