Hírek
2018. Március 18. 05:01, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Italokért rabolt a 17 éves fiú

A rendőrök pár órán belül elfogták a szolnoki rablás gyanúsítottját.
A Szolnoki Rendőrkapitányság rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 17 éves szolnoki lakos ellen. A fiatal március 15-én 23 óra után Szolnok egyik utcáján szólította le a hazafelé sétáló sértettet, akitől a rövid ismeretség után a táskájában lévő szeszes italokat követelte, majd fojtogatni kezdte.
A férfi a fojtogatásból kiszabadult és elfutott, de a támadó utolérte és a földre rántotta, majd többször megrúgta. A földre került sértett a bántalmazást követően a hátizsákjából kivette az italokat, melyeket a támadó magához vett, és elmenekült a helyszínről.
A rendőrök az adatgyűjtést követően, rövid időn belül azonosították, és pár órán belül elfogták a szolnoki fiatalt. A nyomozók gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és előterjesztést tesznek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 01. 08:44, péntek | Belföld
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható
A hétvégén többfelé felhős, záporos, zivataros idő várható, a Dunántúlon lesz hűvösebb és felhősebb, míg a Tiszántúlon és a Dél-Alföldön lesz melegebb, oda inkább csak vasárnap érkezik meg a csapadék
2025. Augusztus 01. 08:43, péntek | Belföld
Orbán Viktor: nagyon nagy az érdeklődés a 3 százalékos lakáshitel iránt
Nagyon nagy az érdeklődés a fix 3 százalékos lakáshitel iránt - mondta a miniszterelnök a Kossuth rádióban pénteken.
2025. Augusztus 01. 08:39, péntek | Belföld
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet
Veszprém és a Bakony-Balaton régió elnyerte az Európa Sportrégiója 2026 címet – közölte a pályázatot koordináló Veszprém-Balaton 2023 Zrt. csütörtökön az MTI-vel.
2025. Július 31. 07:47, csütörtök | Belföld
15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik
A kormány szerdai ülésén döntött arról, hogy szeptember 1-jétől 15 százalékkal emelkedik a bére minden kormánytisztviselőnek, aki a területi közigazgatásban dolgozik