Városlista
2025. április 27, vasárnap - Zita

Hírek

2011. Július 05. 07:21, kedd | Belföld
Forrás: OrientPress

Újra csökken a gázolaj ára, a benzin ára most nem változik

Újra csökken a gázolaj ára, a benzin ára most nem változik

A Mol bruttó 2 forinttal csökkenti szerdán a gázolaj nagykereskedelmi árát, a 95-ös benzinén nem változtat. Az újabb csökkentéssel 358 forintra süllyed a gázolaj átlagára a hazai töltőállomásokon szerdától, a benzin átlagos ára eze

 

A múlt héten hat forinttal csökkent a benzin, és 9 forinttal a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon. Legdrágábban várhatóan továbbra is 389 forintért tankolhatunk benzint, míg gázolajat 379 forintért. Bioetanolt (E85) várhatóan 279, míg autógázt 221 forintos átlagáron tankolhatunk szerdától. Tavaly ilyenkor 344 forint volt a benzin, és 330 forint a gázolaj oszrágos átlagos ára.

Orientpress Hírügynökség

Címkék: benzin

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 27. 08:56, vasárnap | Belföld

Megjelenik a kínai Chery autómárka a magyar piacon

Megjelenik a Chery autómárka Magyarországon, a vezérképviseleti feladatokról a Grand Automotive vállalattal kötött megállapodást a kínai Chery Automobile - közölte a magyar társaság az MTI-vel.

2025. Április 27. 08:51, vasárnap | Belföld

Donald Trump Jr: Orbán Viktor és Donald Trump bizalmon alapuló kapcsolata jó alap a gazdasági kapcsolatok erősítésére

Orbán Viktor magyar miniszterelnök és Donald Trump közötti jó személyes viszony, bizalmon alapuló kapcsolata jó alapot szolgálhat a gazdasági kapcsolatok erősítésére

2025. Április 27. 08:50, vasárnap | Belföld

Meteorológia: csaknem 17 Celsius-fokos eltérés volt pénteken az ország kelet és nyugati része között

Csaknem 17 Celsius-fokos különbség volt pénteken az ország keleti és nyugati részeinek csúcshőmérséklete között - közölte a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán szombaton.

2025. Április 26. 10:08, szombat | Belföld

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra

Az 1000-2000 lakosú települések italüzletei is pályázhatnak a 3 millió forintos támogatásra