Hírek
2011. Szeptember 13. 07:17, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Újra rekordárak a benzinkutakon
5-5 forinttal emelkedik szerdától a benzin és a gázolaj ára a hazai benzinkutakon - erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.
A benzin átlagára 390 forintra nő, a legdrágább töltőállomásokon 405 forintra; a gázolaj átlagos ára 377 forint lesz szerdától (legdrágábban 395 forintért tankolhatjuk majd). Bioetanolt várhatóan 305 forintos, míg autógázt 217 forintos átlagáron tankolhatunk holnapután.
A múlt héten 7 forinttal emelkedett a benzinár, 5 forinttal a gázolajé. Utoljára május elején volt ilyen magas a benzin átlagára, a gázolajé márciusban: ismét a rekordközeli árakkal találkozhatunk tehát. Idén összesen 29 forinttal nőtt a benzin, és 25 forinttal emelkedett a gázolaj ára a hazai töltőállomásokon.
OrientPress Hírügynökség
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 23. 07:18, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: Brüsszel, Kijev és a Tisza összejátszanak a magyar emberek ellen
Nem szabad hagynunk, hogy Magyarországon ukránpárti kormány alakuljon - jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke vasárnap Hódmezővásárhelyen, a kormánypártok választási nagygyűlésén.
2026. Március 23. 07:17, hétfő | Belföld
Hűvösebb, csapadékosabb, szelesebb idő várható a héten
A hét elején még sok napsütés várható 15 Celsius-fok körüli csúcshőmérséklettel, majd a hét közepén viharos széllel lehűlés érkezik, megnő a csapadék esélye és többfelé várható eső, a Dunántúlon akár havas eső, hó is hull
2026. Március 22. 16:00, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter: a lengyel kormányfőnek is el kellene jönnie Budapestre még április 12. előtt
2026. Március 22. 15:00, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start Programban már 30 ezernél több hitelfolyósítás történt
Az Otthon Start Program dinamikusan növekszik, és mára meghaladta a 30 ezret a folyósított hitelszerződések száma - mondta a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) vezetője szombaton Gödöllőn.
