Hírek
2021. Október 13. 09:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Kamerát találtak egy fővárosi sportcentrum öltözőjében
Mobil minikamerát találtak a Budapesten, a XVIII. kerületi Vilmos Endre Sportcentrum egyik öltözőjében - közölte kedden a létesítmény üzemeltetője, a Városgazda 18. Kerületi Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán.
Azt írták: személyes adatokkal visszaélés alapos gyanúja miatt büntetőfeljelentést tettek.
Somody Lászlóval, a területért felelős alpolgármesterrel (Momentum) egyeztetve és a polgármester utasításának megfelelően, haladéktalanul megkezdték valamennyi kerületi sportlétesítmény átvizsgálását. A Park uszoda, a Kastélydombi uszoda, a Malév uszoda, a Sportkastély, a Gerely utcai létesítmény és a Deák Bamba Sportcentrum ezért kedden 14 órától nem fogadnak látogatókat - tették hozzá.
Közölték: a Városgazda zrt. szakemberei az éjszakai órákban is végzik majd az átvizsgálást, hogy szerda reggel 8 órától ismét minden sportlétesítményük biztonságban fogadhassa a kerületieket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
