Városlista
2025. szeptember 20, szombat - Friderika

Hírek

2023. Február 03. 05:02, péntek | Helyi

KAMIONBALESET KARCAGNÁL

KAMIONBALESET KARCAGNÁL

Több jármű ütközött össze a 4-es számú főúton, Karcag és Püspökladány között – tájékoztatta televíziónkat a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
A nyugalom megzavarására alkalmas felvételek következnek.

Közúti közlekedési baleset történt a 4-es főút 170. kilométerszelvényében.

Az elsődleges információk szerint egy járműszerelvény közlekedett Debrecen irányából Szolnok felé, majd forgalmi okból fékezett.

A fékezés következtében a mögötte közlekedő tehergépkocsi a járműszerelvény pótkocsijának nekiment hátulról.

A tehergépkocsi mögött közlekedő személygépkocsi pedig nekiment a tehergépkocsinak, ami az ütközés következtében áttért a menetiránya szerinti bal oldali forgalmi sávba és ott összeütközött a vele szemben közlekedő járműszerelvénnyel. A szemből közlekedő járműszerelvény az ütközést követően lehajtott az útmenti árokba.

A baleset következtében ketten megsérültek.
A rendőri helyszínelés idejére az érintett útszakaszon teljes útlezárás volt érvényben.

Nagy valószínűséggel ez a baleset nem következett volna be, ha a közlekedők a szükséges követési távolságot betartják.

Vezessünk körültekintően, a közlekedési szabályokat betartva!

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 20. 05:00, szombat | Helyi

LAKOSSÁGI FÓRUM

A közeljövő egyik legkomolyabb úthálózat- fejlesztése lesz Karcag térségében az M4-es gyorsforgalmi út, illetve annak a várost elkerülő szakaszának megépítése.

2025. Szeptember 20. 05:00, szombat | Helyi

SEGÍTSÉGET KÉRT, MAJD RÁTÁMADT A KIÉRKEZŐ MENTŐSÖKRE

A Tiszafüredi Járási Ügyészség bíróság elé állította azt a 45 éves férfit, aki bántalmazta az általa értesített mentőszolgálat kiérkező munkatársait.

2025. Szeptember 19. 06:00, péntek | Helyi

EPIPEN ÁTADÓ A KUTHEN UTCAI OVIBAN

Ne kelljen használni, de ha mégis szükség van rá, álljanak rá készen az óvodapedagógusok.

2025. Szeptember 19. 06:00, péntek | Helyi

BAJBA JUTOTT ŐZET MENTETTEK A TŰZOLTÓK

Egy négy méter mély silógödörbe esett egy őz Örményes külterületén. Az állatot a kisújszállási önkormányzati tűzoltók hozták a felszínre létra és mentőkötél használatával.