Hírek
2022. Október 21. 15:00, péntek |
Belföld
Forrás: Police.hu
Kamionok ütköztek - Teljes az útzár az M1-esen Budapest felé
A Budapest felé vezető oldalon, a 85-ös kilométerszelvénynél a 13-as útra terelik a forgalmat a rendőrök a korábbi kamionos baleset miatt.
Mint arról beszámoltunk, kamionok ütköztek az M1-es autópálya 73-as kilométerszelvényénél október 21-én 12 óra 20 perc körül. A rendőrök, az autópálya forgalmát a műszaki mentés idejére a 85-ös kilométerszelvénynél a 13-as útra terelik. Az autópályára Tata térségében lehet újra visszatérni - írja a Rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 15. 15:00, szerda | Belföld
Uniós szóvivő: a helyreállítási alap forrásainak lehívásához Magyarországnak teljesítenie kell a szupermérföldköveket
Ahhoz, hogy Magyarország hozzáférjen az Európai Unió helyreállítási és ellenállóképességi alapjának (RRF) forrásaihoz, teljesítenie kell az úgynevezett szupermérföldköveket
2026. Április 15. 13:00, szerda | Belföld
Török Zoltán: a piac várakozásai szerint kiszámíthatóbb lesz a gazdaságpolitika
2026. Április 15. 11:17, szerda | Belföld
Az államfő Magyar Pétert fogja javasolni a miniszterelnöki tisztségre
2026. Április 15. 07:21, szerda | Belföld
Magyar Péter az uniós források feloldásáról egyeztetett telefonon az Európai Bizottság elnökével
Újabb fontos telefonbeszélgetést folytatott Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, aki erről a Facebook-oldalán számolt be kedden.
