Hírek
2022. December 23. 05:01, péntek | Helyi
KARÁCSONYI ÜNNEPLÉS LABONCZ SÁNDORÉKNÁL
Laboncz Sándort, aki jótékony kerékpározása mellett most élete másik nagy szerepét, az apait is erősíti. Ez is kiderül a vele készült karácsonyi várakozásról készített interjúból.
Szó volt a karácsonyi menüről, az ajándékozásról, arról, miben segít feleségének az ünnepi készülődésben, vásárlásban. Arról is beszélt, hogy heteken belül megérkezik második gyermeke, így az idei karácsonya feleségével izgalmas várakozással telik majd.
Természetesen elsőszülött gyermeke, Sanyika is megírta kívánság levelét a Jézuskának, így együtt várják majd mi kerül ebből a fenyőfa alá.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 04. 06:00, szerda | Helyi
„KÉT NEMZET, EGY ESZME” CÍMMEL RENDEZTEK KONFERENCIÁT
A „Két nemzet, egy eszme” című konferencia az amerikai–magyar kapcsolatok történetét állította középpontba, különös tekintettel a város szülöttére, Fabriczy Kováts Mihályra.
2026. Március 04. 06:00, szerda | Helyi
ÉLETET MENTETT A SZÉN-MONOXID ÉRZÉKELŐ
Egy szolnoki házban jelzett a szén-monoxid érzékelő, ezzel megmentve a bent tartózkodó életét. Kiderült, hogy a vízmelegítő meghibásodása okozta a veszélyes gáz szivárgását.
2026. Március 04. 06:00, szerda | Helyi
ELKAPTÁK-ŐRÍZETBE KERÜLT AZ UZSORÁS NŐ
Éveken keresztül, kiszolgáltatott helyzetben lévő embereket használt ki egy 54 éves fegyverneki nő. Most letartóztatták és felelnie kell a tetteiért.
2026. Március 04. 06:00, szerda | Helyi
MINDENT VITT-MOST ŐT VITTE EL A RENDŐRSÉG
Mindent vitt: háromrendbeli jármű önkényes elvétele, 12 rendbeli lopás írható a számlájára annak a kisújszállási férfinak, akit a rendőrség most őrízetbe vett és kezdeményezte a letartóztatását.

